24/03/2024 | GYMTOPIA - Happening 6SPORTHAL KA HERZELE - HERZELE |
23/03/2024 | DEMO - ManeblusserscupSPORTHAL DE NEKKER - MECHELEN |
23/03/2024 | DANS - Dance CupCC STAF VERSLUYS - BREDENE |
23/03/2024 - 24/03/2024 | Recreatoernooi ToestelturnenSPORTCENTRUM SINT-GILLIS DENDERMONDE - SINT-GILLIS-BIJ-DENDERMONDE |
23/03/2024 - 24/03/2024 | RS - Wedstrijd 3 I-niveau SR teamsSPORTHAL DE ARK - AARTSELAAR |
23/03/2024 - 24/03/2024 | TRA - Provinciale voorronde 3 Trampoline A- en B-niveau (WVL) + SynchroonSPORTHAL WIELSBEKE - WIELSBEKE |
23/03/2024 - 24/03/2024 | TTJ - Provinciale Voorronde 2 A-, B- en I-niveauDE WITTE MOLEN SINT-NIKLAAS - SINT-NIKLAAS |
23/03/2024 - 24/03/2024 | TU - Provinciale voorronde 3 A- en B-niveau (LIM - VB)TURNHAL DE KIMPEL - BILZEN |
16/03/2024 - 17/03/2024 | TU - Provinciale voorronde 3 C-niveau + Wedstrijd 3 I-niveau (OVL-WVL)SPORTHAL SCHERPENSTEIN - SCHELLE |
16/03/2024 - 17/03/2024 | Acro - Provinciale voorronde 3 C- en I-niveauSPORTHAL BERGENMEERS - DESTELBERGEN |
16/03/2024 - 17/03/2024 | TRA - Provinciale voorronde 3 DMT A- en B-niveau (ANT) + Wedstrijd 3 TRA DMT I-niveauSPORTHAL AUGUST WYN - NIEL |
15/03/2024 - 17/03/2024 | ENBW DTB POKAL TEAM CHALLENGE 2024PORSCHE ARENA - STUTTGART, GERMANY |
13/03/2024 - 14/03/2024 | World Cup AlkmaarALKMAAR (NED) |
10/03/2024 | GYMTOPIA - Happening 5SPORTHAL WOLFPUT - OOSTAKKER |
09/03/2024 - 10/03/2024 | Recreatoernooi Acro 3SPORTHAL DE VELDMUIS - NEDERBOELARE |
09/03/2024 | TRA - Provinciale voorronde 3 Trampoline DMT C-niveau (VB - LIM)SPORTCUBE - EPPEGEM |
09/03/2024 - 10/03/2024 | TTM - Provinciale voorronde 6 C-niveau + Wedstrijd 6 I-niveauSPORTHAL 'T GELEEG - LEOPOLDSBURG |
09/03/2024 - 10/03/2024 | RS - Belgisch kampioenschap Teams A-niveau 13+jSPORT'O'DROOM - BOUTERSEM |
09/03/2024 - 10/03/2024 | Recreatoernooi ToestelturnenSPORTHAL TEMSICA - TEMSE |
09/03/2024 - 10/03/2024 | RITMIEK - Provinciale voorronde 2 ABC 13+j (OVL-WVL)ARENA VAN VLETINGEN GENT - GENT |
09/03/2024 | Recreatoernooi TU TRA - AT-DMT-LM-MT-TRA-TUSPORTHAL WOLFPUT - OOSTAKKER |
07/03/2024 - 10/03/2024 | World Cup BakuMGA – MILLI GIMNASTIKA ARENASI |
06/03/2024 - 10/03/2024 | International GymnixCLAUDE-ROBILLARD SPORTS COMPLEX - MONTREAL, CANADA |
03/03/2024 | Recreatoernooi Rope Skipping - Challenge daySPORTCENTRUM DE DREEF - VORSELAAR |
02/03/2024 - 03/03/2024 | Acro - Provinciale voorronde 2 A- en B-niveauSPORTHAL SINT-EDUARDUSSCHOOL - MERKSEM |
02/03/2024 - 03/03/2024 | TU - Provinciale voorronde 2 A- en B-niveau (ANT)SPORTHAL DE HOOGT - OUD-TURNHOUT |
02/03/2024 | RS - PV teams A-niv 13-15jSPORTCENTRUM DE DREEF - VORSELAAR |
02/03/2024 - 03/03/2024 | DANS - DanceManiaGEMEENSCHAPSCENTRUM DE ROUTE - SINT-GILLIS-WAAS |
02/03/2024 - 03/03/2024 | Recreatoernooi ToestelturnenWILDERSPORTCOMPLEX - SINT-PIETERS-LEEUW |
02/03/2024 - 03/03/2024 | RITMIEK - Provinciale voorronde 2 ABC <13j (ANT-LIM-VB) + Wedstrijd 2 I-niveauARENA VAN VLETINGEN GENT - GENT |
25/02/2024 | TRA - Provinciale voorronde 2 Trampoline A-niveau (ANT - LIM - VB) + SynchroonSPORTHAL DEN AVRUL - WAREGEM |
25/02/2024 | GYMTOPIA - Happening 4SPORTHAL SINT-EDUARDUSSCHOOL - MERKSEM |
24/02/2024 | Selectietest 2 EK TUSPORTCENTRUM SCHOTTE - EREMBODEGEM |
24/02/2024 - 25/02/2024 | Recreatoernooi Acro 2STEDELIJKE SPORTHAL EEKLO - EEKLO |
24/02/2024 - 25/02/2024 | Recreatoernooi ToestelturnenSPORTHAL 'T GELEEG - LEOPOLDSBURG |
24/02/2024 - 25/02/2024 | TU - Provinciale voorronde 2 C-niveau + Wedstrijd 2 I-niveau (ANT)SPORTHAL DE KOMEET - LIER |
24/02/2024 - 25/02/2024 | DEMO - Klokke Roeland CupSPORTHAL BOURGOYEN - MARIAKERKE |
24/02/2024 - 25/02/2024 | TRA - Provinciale voorronde 2 DMT A- en B-niveau (OVL - LIM) + Wedstrijd 2 TRA DMT I-niveauSPORTCENTRUM DIEPVENNEKE - VOSSELAAR |
24/02/2024 - 25/02/2024 | GEANNULEERD - Recreatoernooi TU TRA - AT-LM-MT-TUSPORTHAL KRIEKEPUTTE - KIELDRECHT |
24/02/2024 - 25/02/2024 | RS - PV teams A-niv. 16+SPORTHAL DE KLODDE - ZELE |
24/02/2024 - 25/02/2024 | TTJ - Provinciale Voorronde 1 A-, B- en I-niveauSPORTPARK LAKERVELD - HOUTHALEN |
22/02/2024 - 25/02/2024 | World Cup CottbusLAUSITZ ARENA COTTBUS - COTTBUS |
18/02/2024 | DANS - Dans OpCC BINDER - PUURS-SINT-AMANDS |
18/02/2024 | Selectietest 1 EK TUSPORTCENTRUM SCHOTTE - EREMBODEGEM |
17/02/2024 | GYMTOPIA - Happening 3SPORTHAL 1 IEPER - IEPER |
17/02/2024 - 18/02/2024 | TTM - Provinciale voorronde 1 A- en B-niveauSPORTHAL RUNKST - HASSELT |
17/02/2024 - 18/02/2024 | Acro - Provinciale voorronde 2 C- en I-niveauSPORTHAL DE ALK - ALKEN |
15/02/2024 - 17/02/2024 | FIAC - Flanders International Acro Cup |
15/02/2024 - 18/02/2024 | World Cup CairoCAIRO INTERNATIONAL STADIUM - CAIRO |
10/02/2024 - 11/02/2024 | Acro - Provinciale voorronde 1 A- en B-niveauDE DULPOP BAZEL - BAZEL |
10/02/2024 - 11/02/2024 | TTM - Provinciale voorronde 5 C-niveau + Wedstrijd 5 I-niveauSPORTHAL STEUREN AMBACHT - LENDELEDE |
04/02/2024 | Recreatoernooi TU TRA - AT-LM-DMT-MT-TRASPORTHAL DE STORMMEEUW - KNOKKE-HEIST |
04/02/2024 | RS - Wedstrijd 2 I-niveau Individueel (OVL-WVL)SPORTCENTRUM SINT-GILLIS DENDERMONDE - SINT-GILLIS-BIJ-DENDERMONDE |
03/02/2024 - 04/02/2024 | TU - Provinciale voorronde 1 A- en B-niveau (OVL - WVL)ZAAL UYTTENHOVE - ZEVENEKEN |
03/02/2024 - 04/02/2024 | TTM - Provinciale voorronde 4 C-niveau + Wedstrijd 4 I-niveauSPORTHAL JABBEKE - JABBEKE |
03/02/2024 | Recreatoernooi Rope Skipping - Recreacup 2SPORTCENTRUM SINT-GILLIS DENDERMONDE - SINT-GILLIS-BIJ-DENDERMONDE |
03/02/2024 - 04/02/2024 | RITMIEK - Provinciale voorronde 1 ABC 13+j (ANT-LIM-VB)SPORTCOMPLEX DEN DIJK HAACHT - WESPELAAR |
03/02/2024 - 04/02/2024 | Acro - Provinciale voorronde 1 C- en I-niveauSPORTINGENK PARK - GENK |
03/02/2024 | Recreatoernooi TU TRA - AT-DMT-MT-TUSPORTHAL AUGUST WYN - NIEL |
03/02/2024 | TRA - Provinciale voorronde 2 Trampoline DMT C-niveau (OVL - WVL)SPORTHAL DE STORMMEEUW - KNOKKE-HEIST |
27/01/2024 - 28/01/2024 | TU - Provinciale voorronde 1 C-niveau + Wedstrijd 1 I-niveau (LIM - VB)EVENEMENTENHAL ZONHOVEN - ZONHOVEN |
27/01/2024 - 28/01/2024 | RITMIEK - Provinciale voorronde 1 ABC <13j (OVL-WVL) + Wedstrijd 1 I-niveauARENA VAN VLETINGEN GENT - GENT |
27/01/2024 - 28/01/2024 | TRA - Provinciale voorronde 2 Trampoline B-niveau (ANT - LIM - VB)EVENEMENTENHAL ZONHOVEN - ZONHOVEN |
27/01/2024 - 28/01/2024 | RS - PK Individueel C-niveau 13-15j en Wedstrijd 2 I-niveau Individueel (ANT-LIM-VB)SPORTCUBE - EPPEGEM |
27/01/2024 - 28/01/2024 | Recreatoernooi Acro 1SPORTHAL AUGUST WYN - NIEL |
27/01/2024 - 28/01/2024 | DEMO - DemoteamhappeningSPORTCENTRUM OOSTENDE - OOSTENDE |
20/01/2024 - 21/01/2024 | TTM - Provinciale voorronde 2 C-niveau + Wedstrijd 2 I-niveauSPORTHAL ZEVENSPRONG - HOOGSTRATEN |
20/01/2024 - 21/01/2024 | TRA - Provinciale voorronde 1 DMT A- en B-niveau (WVL - VB) + Wedstrijd 1 TRA DMT I-niveauSPORT VLAANDEREN BRUGGE - BRUGGE |
14/01/2024 | GEANNULEERD - GYMTOPIA - Happening 2WILDERSPORTCOMPLEX - SINT-PIETERS-LEEUW |
13/01/2024 - 14/01/2024 | TTM - Provinciale voorronde 1 C-niveau + Wedstrijd 1 I-niveauSPORTHAL DEN DRAB - MORTSEL |
13/01/2024 | TRA - Provinciale voorronde 1 Trampoline DMT C-niveau (ANT)WILDERSPORTCOMPLEX - SINT-PIETERS-LEEUW |
13/01/2024 - 14/01/2024 | Selectiewedstrijd 2 - WAGC Acro 2024 - annulatieGEMEENTELIJKE SPORTHAL DE PANNE - DE PANNE |
13/01/2024 | GEANNULEERD - Recreatoernooi TU TRA - AT-DMT-LM-MT-TRASPORTCENTRUM OOSTENDE - OOSTENDE |
06/01/2024 | TRA - Provinciale voorronde 1 Trampoline A- en B-niveau (OVL)SPORTCENTRUM SINT-GILLIS DENDERMONDE - SINT-GILLIS-BIJ-DENDERMONDE |