Registreer FAQ Ledenlijst Berichten van vandaag

Ga terug   Scholieren.com forum / Algemeen / Werk, Geld & Recht
Reageren

Topictools Zoek in deze topic
daan13
daan13 is offline
Beste mensen van scholieren.com

Ik ben daan ik ben 14 jaar oud en het lijkt me erg leuk om veel geld te verdienen. Ik doe al een tijdje 2 krantenwijken maar dat verdient best langzaam. Nu hoorde ik van mensen die aardig wat geld hebben verdiend met spullen die toen in trent waren te verkopen en ook van handel in aandelen. Heeft iemand ervaring met deze dingen of heeft iemand tips hoe ik veel geld zou kunnen verdienen.

Alvast bedankt

Daan
Met citaat reageren
Advertentie
bloodyb
Avatar van bloodyb
bloodyb is offline
Beste Daan, dat zouden een heleboel mensen erg leuk vinden maar als je niet in de toekomst kan kijken is de kans dat je een hoop gaat verdienen met handel in spullen die in de mode gaan komen of door in aandelen te beleggen niet erg groot. Dat is leuk als je al veel geld hebt wat je niet direct nodig hebt maar het blijft gokken.
__________________
Huh-huh-huh you said but. Shut up Bunghole! Je suis Manneke Pis
Met citaat reageren
Verwijderd
Om op je 14e meer te verdienen dan met een folderwijk of oppasbaantje is het beginnen van een eigen bedrijfje in iets wel je voornaamste optie. Iets verkopen dat je goedkoop weet in te kopen, of iets doen dat je beter kan dan leeftijdsgenoten en goedkoper dan volwassenen. Of dat voor jou een optie is kun je het beste zelf uitzoeken. Maar dan hou je wel altijd de kans dat het niet van de grond komt en je alsnog niets verdient maar er wel veel tijd en/of geld in hebt gestoken. Dus dat is wel iets om goed over na te denken.
Met citaat reageren
Advertentie
Reageren

Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe topics starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

BB code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Spring naar

Soortgelijke topics
Forum Topic Reacties Laatste bericht
Werk, Geld & Recht Geld verdienen met je eigen website
Jumpstart21
Werk, Geld & Recht Kinderen van 13 willen geld verdienen
Whateveryoulike
Werk, Geld & Recht snel veel geld verdienen?
milan02
Werk, Geld & Recht Geld verdienen!!!! VEEL GELD in 4 - 6 WEKEN $$$$$
yosji
Werk, Geld & Recht Snel veel geld verdienen!
jeas
Werk, Geld & Recht serieuze geld verdienen
Verwijderd

Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 15:56.